Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Zenturo Super dalis apdailos prisilietimo Udinės viloje

IMG 8224

Italų architektai naudojo mūsų novatoriškas Zenturo Super plokštes, unikalios Italijos miesto Udinės vilos priekio papuošimui.

Projektas, kurį mes turėjome buvo gana originalus. Vienas pastatas, padalytas į dvi dalis, turėjo apgyvendinti dvi šeimas. Viena šeima vertina klasikinę išvaizdą, o kita teikia pirmenybę šiuolaikinei architektūrai. Abi pusės buvo meistriškai suderintos su identiškomis apdailos medžiagomis. Tai leido palaikyti harmoniją, nepaisant skirtingų požiūrių į dizainą.

IMG 8229IMG 8233

ZENTURO SUPER KAIP DEKORATYVINĖ SIENA

Architektai, atsakingi už projekto įgyvendinimą, nusprendė papuošti vieno iš pastato priekį su siena pagaminta iš Zenturo Super plokščių. Tai nauja Zenturo modelio karta, kuri yra dar labiau novatoriškesnė ir tvirtesnė bei tuo pačiu labai elegantiška ir labai lanksti.

1.5 metrų aukščio siena, įrengta ant kietų ir stabilių Zenturo plokščių, suteikia ne tik dekoratyvinę vertę, bet ir saugumą. Tai papildomai pabrėžiamas sodą, kuris supa pastatą. Tuščios ir užpildytos plokštės buvo dėtos pakaitomis, kad suteiktų galimybę pamatyti gražų vilos interjerą, padaryta iš laminatų ir dervos.

Dar svarbiau, kad sienos įdiegimas, padarytos iš Zenturo Super plokščių yra labai lengvas ir greitas. Tai papildomas sprendimo privalumas, ne tik mielas akiai, bet ir labai praktiškas.

IMG 8235IMG 8237IMG 8238

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika