Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Zenturo tvoros segmentai saugo nuosatabią vilą Udinės regione Italijoje

VILLA GHILARDI 25

Gražaus dizaino, patikimos ir saugios – “Zenturo” tvoros panelės iš Betafence buvo panaudotos modernios vilos šiaurės Italijoje apsaugai nuo stipraus vėjo.

Villa Ghilardi yra išskirtinis architektūros objektas esantis Udinės provincijoje Italijoje.Tai unikalus objektas dėl savo netradicinės architektūros derinamos su vandens telkiniais, žaluma bei individualiai suprojektuotą tvorą aplink vilos teritoriją.

Novatoriškas sprendimas iš Betafence

Tvora buvo pastatyta naudojant modernias Betafence tvoros plokštes pavadinimu “Zenturo Super”.Dvigubos tvoros plokštės buvo užpildytos ornamentuotais akmenimis suteikiančiais dekoratyvinę išvaizdą produktui. Be to, “ Zenturo Super” tvoros plokštės užtikrina saugumą vilos gyventojams bei saugo jų privatumą.

“Pasirinkau “Zenturo Super” tvoros plokštes dėl gražaus, išraiškingo bei įdomaus dizaino — teigė Villa Ghilardi projekto architektas.“Plokštės gali būti užpildytos įvairiomis medžiagomis: organinėmis ir perdirbtomis. Tai suteikia galimybę suprojektuoti dekoratyvinę tvorą ir pasiekti gražų estetinį vaizdą. Šiame projekte buvo naudoti žalsvo ir pilko atspalvio įvairiaformiai akmenys iš vietos upių.”

VILLA GHILARDI 38VILLA GHILARDI 39

Apsauga nuo smarkaus vėjo

Šis tvoros tipas užtikriną natūralų oro srautą. To butų neįmanoma pasiekti naudojant tvorai paprastas plytas.Tuo pačiu, “Zenturo Super” tvoros plokštės eliminuoja stiprių vėjo gūsių, kurie ypač dažni Udinės regione žalos riziką.

Zenturo tvoros stulpai užtikrina patikimumą: jie yra paprasti, nesudėtingai montuojami ir tuo pačiu atsparūs atmosferos sąlygų pokyčiams. “Palyginus su kitais tradiciniais tvorų konstrukcijų sprendimais mes už tą pačią kainą pasirinkome dviejų metrų aukščio “Zenturo Super” tvoros plokštes,” teigė architektas.

“Zenturo Super” garantuoja patikimą nuosavybės apsaugą bei suteikia gražų estetinį vaizdą.

VILLA GHILARDI 27VILLA GHILARDI 40

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika