Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Apsaugokite savo Zenturo sieną

Naudodami Zenturo sieną savo kiemo eksterjerą suformavote originaliais sprendimais arba įrengėte unikalų savo nuosavybės aptvėrimą? Daugelis su pavydų žvelgia į Jūsų kūrybiškus sprendimus, tačiau Jūs greičiausiai labai dažnai nerimaujate ir tikrinate, norėdami įsitikinti ar sienos užpildas vis dar vietoje.

Nuo šiandien Jūs galite miegoti ramiai.

Viskas ką reikia padaryti, tai ant Jūsų sienos viršaus pritvirtinti apdailos juostą.

Apdailos juosta,

  • tai suvirintos 4,15 mm skersmens vielos segmentas
  • su 115 x 50 mm akutėmis
  • Juosta yra 115 mm pločio ir 1900 mm ilgio,
  • padengta metalo antracito BF7016M spalvos poliesterio sluoksniu.

Pirmiausia Jums reikia lygiagrečiai sujungti dvi Zenturo paneles , tvirtinant jas prie Zenturo arba Bekaclip stulpų ir susidariusią ertmę užpildyti bet kokia Jums tinkančia medžiaga. Ant viršaus dedama apdailos juosta, kuri prie Zenturo panelių pritvirtinama naudojant Fortinet nerūdijančio plieno sąvaržas, tvirtinimo vielą ar bet kokius kitus tvirtinimo elementus.

Apdailos juosta apsaugo Zenturo sieną nuo galimų vandalizmo pavojų (užpildas gali būti pavogtas vagių ar išnešiotas vaikų) arba nuo gyvūnų veiksmų (jei siena užpildyta vytelėmis ar šakomis, šias medžiagas savo tikslams mielai gali „pasisavinti” paukščiai).


Daugiau informacijos apie Zenturo sienos montavimą ir užpildus galite rasti brošiūroje Zenturo - įkvėpimo gidas.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika