Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Autobusas


Paprastai autobusais naudojamės tada, kai reikia žmones pervežti į kitas vietoves, atrasti naujas galimybes ir kitokias pasaulio šalis. Ir tokiu atveju AUTOBUSAS jus perkelia į kitą realybę - į saugų ir tvirtą „Betafence" aptvėrimo ir prieigos kontrolės sistemų pasaulį.

AUTOBUSĄ suprojektavo ir sukūrė „Betafence" partneris Čekijos Respublikoje - „AZ Plotove Centrum". Jo išorė reklamuoja mūsų kokybiškus produktus, naudojamus keliuose visame pasaulyje pritaikytuose sprendimuose. Užėjęs į vidų, kiekvienas gali pamatyti ir pačiupinėti suprantama tvarka išdėliotus tinklų ritinius, paneles, stulpus ir įvairius priedus.

Šis AUTOBUSAS - tai ilgalaikė investicija reklamuojant abu - mūsų ir mūsų partnerio - prekių ženklus. Jis kartu atlieka ir judančio stendo vaidmenį mugėse, renginiuose bei susitikimuose. Pirmą kartą rinka jį išvydo šįmet IBF parodoje - didžiausioje kasmet rengiamoje statybų parodoje Brno mieste, Čekijos Respublikoje.

p4210005_s p4210010_s p4210017_s{backbutton}

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika