Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Baigėsi projektas „Saugi mokykla“Mūsų šūkis: „Saugome tai, kas svarbu“. Savo produktais mes tveriame mokyklas, žaidimų aikšteles ir kitus objektus. Tačiau šį kartą norėjome saugumą diegti ne tik fiziškai – siekėme parodyti moksleiviams, koks svarbus yra jų saugumas, norėjome, jog jie patys tai suprastų ir vertintų. Stengėmės paaiškinti moksleiviams, jog vien tik aptverta mokyklos teritorija neišsprendžia visų saugumo problemų.


Kartu su Švietimo ir mokslo ministerija Latvijoje pristatėme tris foto istorijas, parodančias, kokie pavojai tyko moksleivių kasdieniniame jų gyvenime (pvz.: pokalbiai su nepažįstamaisiais ar vagystės gatvėje) ir kaip tinkamai elgtis, jei taip atsitinka.


Lietuvoje buvo sukurtas video reportažas, kuriame apie saugumo problemas mokyklose kalbėjo mokyklų direktoriai, policijos pareigūnė bei saugumo priemonių diegėjai. Video reportažas atskleidžia, jog saugumo lygis Lietuvos mokyklose dar nėra pakankamas, taip pat kalbama apie galimus būdus, kaip jį pagerinti.


Video reportažą galite pamatyti You Tube kanale.


Tikimės, jog projektas „Saugi mokykla“ atkreipė mokyklų dėmesį į tai, kokios vyrauja saugumo problemos ir pateikė idėjų, kaip kovoti su problemomis ateityje.

 

[ Atgal ]

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika