Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Barofor vartai Stavangerio uoste Norvegijoje

Tvoros nedėkingoms sąlygoms
Viso buvo įrengti 21 Barofor varstomi vartai su 6 arba 8,4 m pločio praėjimais bei avariniais išėjimais. Papildomai sumontuoti 2,2 m aukščio Barofor Square tvoros segmentai. Dėl jūrinio klimato visi elementai buvo padengti specialia antikorozine danga – panaudojant karštą cinkavimą ir aukštos kokybės trisluoksnę dangą - vienas epoksido sluoksnis ir du poliesterio.


Vokiečių ir norvegų bendradarbiavimas
Tvoros ir vartai buvo pagaminti Betafence Vokietijoje Verle šalia Dortmundo esančioje gamykloje. Projekto įgyvendinimu rūpinosi Betafence distribucijos partneris Systemsikring AS (Sandnes), priklausantis Norvegijos OSN grupei, kurios kompanijos specializuojasi perimetro apsaugoje. Išorės konstrukcijos buvo užbaigtos įrengti 2012 metais ir tai jau ketvirtas projektas, kur buvo panaudotos Barofor bėginės sistemos.


Norvegijos uostų plėtra
Pastaruosius kelerius metus uostų plėtrą lėmę auganti Stavangerio ekonomika. Nuo 2011 metų pradėjo veikti naujas uostas skirtas aptarnauti keltus ir konteinerius gabenančius laivus. Šiame uoste taip pat buvo įrengti Bekamatic slenkantys vartai, užtvaros ir turniketai iš Betafence. Prieplauka su Betafence vartų sistema priklauso senesniam Vageno uostui, esančiu prie pat senamiesčio kur švartuojasi kruiziniai laivai ir laineriai.


Taip pat skaitykite: 35 km ilgio Betafence aptvėrimai Maroke

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika