Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

„Betafence“ dalyvavo kasmetinėje statybų mugėje „Construma Fair 2010”


27-ąjį kartą rengiama specializuota statybos paroda „Construma“, vykusi Budapešte (Vengrija), šiais metais pasitiko šūkiu: „Ekologija nuo galvos iki kojų“. Parodos dalyviai ypatingą dėmesį skyrė energijos taupymo, aplinkos apsaugos, natūralių statybinių medžiagų ir technologinių naujovių idėjoms. Nepaisant statybų verslo nuosmukio, paroda sulaukė rekordinio dėmesio ir dalyvių aktyvumo. Savo prekes bei paslaugas 38 000 m² ploto teritorijoje pristatė net 743 dalyviai iš 23 pasaulio šalių. Penkias dienas (balandžio 14-18 d.) vykusi paroda pritraukė 55 000 lankytojų, o tai yra 22 proc. daugiau nei pernai.

„Betafence” šioje parodoje dalyvavo jau antrus metus iš eilės. Šį kartą 40 m² plotą užimanti ekspozicija lankytojams pristatė pagrindines aptvėrimų sistemas: suvirintų plokščių „Nylofor“, dekoratyvinių plokščių „Bekafor Prestige“ bei suvirinto tinklo „Pantanet“ ir gabionų konstrukcijas.
Taip pat buvo pristatytas naujausias „Betafence“ produktas – „Zenturo“ sistema, sudaryta iš suvirintų skydelių, turinti informacijos atnaujinimo galimybę bei integruotą kontrolės sistemą „Secura Pulse“.

 

p3180012 p3180013

 

{backbutton}

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika