Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

“Betafence” iniciatyva „Saugi mokykla”


„Betafence” šūkis teigia – „Saugome tai, kas svarbu”, o kam, jei ne mūsų vaikams, apsaugos reikia daugiausiai. Ši idėja padėjo gimti socialinei iniciatyvai „Saugi mokykla”. „Betafence” kartu su vietos valdžios institucijomis šį projektą įgyvendina trijose Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Ilgas valandas trukusios diskusijos bei derybos buvo sėkmingos – buvo išsikelti trys pagrindiniai uždaviniai, padėsiantys įgyvendinti projektą.

  1. Facebook profilio „Saugi mokykla” sukūrimas. Jame bus diskutuojama įvairiomis, su saugia mokykla susijusiomis temomis (patyčios, apsaugos darbuotojai, teritorijos stebėjimas kameromis).
  2. Bendradarbiaujant su Vilniaus savivaldybe, policija ir kitais socialiniais partneriais, atlikti išsamų tyrimą. Tyrimu bus išsiaiškintos pagrindinės saugumo problemos, kurios ir turėtų būti sprendžiamos.
  3. Sukurti video pamokėles mokykloms, kuriose vaikams, tėvams bei mokytojams būtų pristatomi pagrindiniai pavojai, kurių reikia saugotis mokykloje ir pakeliui į ją.

 

Mes tvirtai tikime, jog mūsų pastangos paskatins visuomenės įsitraukimą į saugumo temą ir bus imtasi įgyvendinti priemones, užtikrinančias vaikų saugumą mokyklose.

Parsisiųsti naujienlaiškį, skirtą Latvijos mokykloms

 

LOGO3

 

{backbutton}

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika