Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

„Betafence“ partneriai – renesanso epochos pilyje

  • Milžiniškas renesanso stiliaus pastatas, kurį juosia užšalęs vandens griovys, už jo – didelis parkas.
  • Masyvaus medžio paradinės durys veriasi į trylikos metrų aukščio pokylių salę.
  • Nakčia ilgais koridoriais klaidžioja Baltoji dama, o viduramžių riterių būrys kaunasi už pergalę.
Visa tai turėjo progą patirti keli Lenkijos platintojai, kuriuos „Betafence“ pakvietė į šių metų kovo 3 – 5 d. vykusį metinį susirinkimą..
Susirinkome tam, kad pasidalytume žiniomis ir aptartume naujausias ne tik aptvėrimo sistemų rinkos, bet ir viso verslo tendencijas bei lūkesčius. Pažymėjome, kad būtina keistis ir prisitaikyti prie nuolat kintančios padėties rinkoje. Parodėme, kaip „Betafence“ planuoja ir įgyvendina savo nuolatinės plėtros strategiją.
Be to, Partnerius pakvietėme dalyvauti eksperimentiniame projekte „Pardavimo lyderių akademija“, kuris kiekvienam mūsų padės tapti geresniais, motyvuotais ir naujiems išbandymams pasirengusiais pardavėjais.
Susirinkimą vainikavo Didysis vakaro pokylis, pilnas angelų ir velnių, buvo ir dvi fėjos būrėjos. Viliamės, kad visiems mūsų platintojams jos išpranašavo gausesnį „Betafence“ gaminių pardavimą 2011-aisiais

 

[ Atgal ]

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika