Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence saugo dujų terminalą BelgijojeDujos – didėlės rizikos produktas
„Zeepipe“ – vienas iš dviejų dujų terminalų Belgijoje, valdomas dujų transportavimo magnato – Norvegijos Gassco grupės. Dėl didėlės rizikos, kad terminalas gali tapti vandalų ar netgi teroristų taikiniu, buvo nuspręsta jį apjuosti didelio saugumo tvora. Buvo įrengtas dviejų eilių Securifor 2D segmentų aptvėrimas, kurio tikslas: aptikti – indentifikuoti – užlaikyti.


Aptvėrimas užtikirina efektyvų saugumą

Terminalas Zeebruggene buvo apjuostas Securifor 2D segmentine tvora, kurią ypač sunku įveikti. Į smulkias akutes neįmanoma įkišti pirštų ar pėdų, todėl tvora negali būti perlipta, o stora viela sunkiai gali būti perkerpama su bet kokias įrankiais (replėmis, žirklėmis).

Zeepipe buvo apjuostas 2 Securifor segmentų eilėmis:
  • vidinė 1220 m ilgio ir 3 m aukščio tvora (papildomai 0,4 m tvoros buvo įkasta į žemę)
  • išorinė 1300 m ilgio ir 2,4 m aukščio tvora (papildomai 0,4 metro įkasta po žeme).

Securifor 2D segmentai buvo įrengti and keturkapių stulpų su dengiančiomis plokštėmis.

Aptikimo ir prieigos kontrolė

Įėjimus į terminalą saugo vartai su Securifor užpildu:
  • viengubi varstomi vartai (1.0 x 2.4 m ir 1.0 x 3.0 m)
  • dvigubi varstomi vartai (6.0 x 2.4 m ir 6.0 x 3.0 m)
  • varstomi vartai su Bekamatic motorika (6.0 x 2.4 m ir 8.0 x 2.4 m)
  • greitieji vartai (4.5 x 2.5 m).
Išoriniai ir vidiniai vartai įrengti kartu su elektronine sistema „Secura Pulse“, kuris skirta įsibrovėliams aptikti. Taip pat žalia (RAL 7030) tvoros spalva minimaliai atspindi šviesą, kad leidžia efektyviai naudoti vaizdo stebėjimo sistemas.


Dujų parametrų kontrolė ir matavimas
„Zeepipe“ terminalas buvo pastatytas 1988 metais. Jo pagrindiniai tikslai: iš dujų pašalinti skystus ir kietus elementus, reguliuoti spaudimą ir temperatūrą, atlikti kokybės ir kiekio matavimus. Terminalas yra pastatytas 5 km nuo pakrantės, šalia Zeebrugge kaimo uosto.


Norvegiškų dujų kelionė į Europą
Gassco, valstybės valdoma kompanija, kuriai priklauso 7800 km vamzdynų, kuriais transportuojama 88,5 bln kubinių metrų dujų iš Norvegijos į kontinetinės Europos šalis ir Didžiąją Britaniją. Kompanija valdo du dujų terminalus: „Zeepipe“ Zeebruggene (Belgija) ir „Franpipe“ Dunkerkuje (Prancūzija).

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika