Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence saugo mokyklų žaidimų aikštelesPrieš kelerius metus Lenkijos vyriausybė pristatė nacionalinę programą, kurioje užsibrėžė remti žaidimų aikštelių įrengimą visose šalies mokyklose. Suplanuota iki 2012 metų iš viso įrengti 1000 tokių žaidimų aikštelių. Iki šiol jau įrengta didžioji dalis šių aikštelių, kuriose vaikai ir paaugliai dabar gali aktyviai leisti laiką, sportuoti  ir žaisti.

Pagrindinis reikalavimas įrengiamoms žaidimų aikštelėms, kad jos būtų saugios ne tik jose žaidžiantiems vaikams, bet ir užtikrintų  žiūrovų bei praeivių saugumą. Specialiai šiems saugomo reikalavimams patenkinti Betacence sukūrė aptvėrimo sistemą pavadintą Orlik („Mažasis erelis“) vardu. Sistemą sudaro žalios spalvos plastiku padengtas vielos tinklas, apskrito skerspjūvio stulpeliai su sąvaržomis, tvoros viršuje įrengta apsauginė užkarda ir Fortinet vartai.

Resistor Orlink tvoros tinklas dėka mažų kilpučių (30 x 30 arba 40 x 40 mm) ir storos vielos (3,5 mm) yra labai tvirtas ir atsparus deformacijoms, ypač toms, kurios gali atsirasti nuo smūgių kamuoliais. Tvora gali būti komplektuojama su viengubais arba dvigubais Fortinet atveriamais vartais su įmontuotu cilindriniu užraktu ir reguliuojamais vyriais. Visi sistemos elementai yra padengti cinko ir plastiko sluoksniu, kas ypač gerai saugo nuo korozijos ir užtikrina ilgaamžiškumą.

Keletas vietų, kuriose įrengtos Orlik apsaugos sistemos:

1. Orlik žaidimų aikštelė Mszanoje.


2. Kompleksas žaidimų aikštelių Lopučnoje.


3. Orlik žaidimų aikštelė Boleslove netoli Olkušavo.


4. Kompleksas žaidimų aikštelių Bačovice.


 

 

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika