Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence užtikrina Italijos geležinkelių bėgių saugumąTraikiniai kelia pavojų pirkėjams
Italijos Civitanova Marche miesto didžiausias prekybos centras yra įsikūręs šalia intensyviu eismu išsiskiriančios geležinkelio linijos. Prekybos centro klientai trumpinandami atstumą dažnai renkasi trumpiausią kelią kertant geitųjų traukinių geležinkelio bėgius. Tokie žmonių įpročiai praeityje sukėlė nevieną nelaimingą atsitikimą, kurio aukomis taip pat dažnai tapdavo vaikai ir paaugliai. Siekiant šioje vietovėje pagerinti saugumą buvo nuspręsta ant naujai pastatytų betoninių sienų įrengti saugumą užtikrinančias segmentines tvoras.


Tvora apsauganti geležinkelio bėgius
Siekiant atpratinti pėsčiuosius kirsti geležinkelio bėgius buvo įrengta kombinuota betoninė ir plieninė tvora. Ant 1 metro aukščio betoninės tvoros buvo sumontuota aukšto saugumo Securifor 2D segmentinė tvora. Tokią tvorą praktiškai neįmanoma perlipti, nes dėl smulkių tinklo akučių (76 x 13 mm) į jas nėįmanoma įkišti pirštų. Stora viela (4 ir 6 mm) sunkiai gali būti įveikiama bet kokiomis replėmis, taip pat tvora atspari deformacijai. Securifor segmentai sumontuoti and keturkampių stulpų su metaliniai fiksatoriais. Tvoros stulpai sumontuoti ant metalinių pagrindų.


Papildoma tvora stovėjimo aikštelei
Taip pat kartu su Securifor Betafence įrengė ir žalios spalvos Nylofor 3D segmentinių tvorų sistemą stovėjimo aištelės ir dviračių tako atskyrimui. Nylofor 3D segmentai buvo sumontuoti ant kvadratinių stulpų su plastikiniais fiksatoriais. Kaip ir Securifor, taip ir Nylofor segmentai buvo įrengti ant betoninės tvoros. Bendras abiejų aptvėrimų ilgis siekia 1.2 km.

Turistų saugumas
Civitanova Marche miestas yra įsikūręs centrinėje Italiojoje, prie Viduržiemio jūros, tad jis kelis mėnesius per metus yra aktyviai lankomas turistų. Naujai įrengtos betono – plieno tvoros užtikrina ne tik vietos gyventojų, bet ir atvykusių svečių saugumą.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika