Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Formuojant savo pasaulį su „Betafence” gabionais

Prieš kelis metus šios metalinės formos, užpildytos akmenimis buvo egzotiška ir brangi naujovė. Tik turtingieji galėdavo leisti sau šiomis medžiafomis puošti išskirtinius sodus, o mums belikdavo tik stebėti ir svajoti. Pastaruoju metu gabionai tapo netik populiaresni, tačiau ir labiau prieinami daugumai. Netgi paprastų namų savininkai ėmė naudoti gabionus siekdami daugiai privatumo arba norėdami „pridengti” savo namus nuo gatvės. Tokiu atveju gabionai dažnai užpildomi labai įvairiomis pirktinėmis arba panaudotomis medžiagomis.


Vieno namo, esančio šalia Budapešto, savininkas panaudojo gabionus kaip dizaino elementą, priderindamas juos prie savo medinės tvoros. Šiam tikslui jis panaudojo šviesios spalvos akmenis parsivežtus iš karjero bei pastatė 2 metrų aukščio ir 3 metrų ilgio gabioninį tvoros elementą. Ši gabioninė tvoros dalis suteikė suteikė grožio ir elegantiškumo visai namo aplinkai.
Kitoje gyvenvietėje, esančioje 30km nuo Budapešto, naujai rekonstruoto namo šeimininkas ieškojo 2 metrų aukščio tvoros, kuri kaip ir jo naujai dekoruotas namas, būtų padengta plytų dekoru. Savo 30 metrų aptvarui jis pasirinko gabioninę tvorą, užpildydamas ją tokiomis pat plytomis, kurios buvo naudotos ir namo dekoracijai.
Gabionai taip pat gali būti naudojami kaip smulkios architektūros dalys Jūsų sode. Norint pademonstruoti šio produkto naudojimo būdus ir galimybes sodo centras, esantis netoli Budapešto sukūrė gėlių vazoną pripildytą akmenimis ir pasodino kelis augalus jame. Šiuo eksponatu lankytojams demonstruojamas gabioninių konstrukcijų suteikiamas grožis.

Daugiau informacijos apie gabionus ir jų panaudojimo būdus rasite čia: http://www.facebook.com/pages/Betafence-Hungary-Zrt/338971364240?sk=photos

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika