Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Greitkelis po Jamaikos saule


Karštas smėlis, palmės ir regge muzikos ritmai - tokios asociacijos kyla daugumai iš mūsų pagalvojus apie Jamaiką. Šiais metais Betafence turėjo galimybę savo produkciją pritaikyti šios egzotiškos šalies greitkeliuose.

Jamaikos vyriausybė 2000 m. iniciavo projektą „Highway 2000". Jį sudarė keletas skirtingų uždavinių su skirtingomis įgyvendinimo datomis. Pagrindinė projekto idėja buvo sukurti keletą naujų greitkelio atkarpų, sujungsiančių skirtingas šalies dalis:

  • Pietrytinę dalį (sostinę Kingstoną) su šiaurės vakarų Jamaika (pagrindinis miestas - Montego Bėjus);
  • Ocho Rios miestą su šiaurės vidurio pakrante.

Pagal tarptautinius standartus greitkelis buvo pastatytas keliais lygmenimis.
Betafence Kotlarnia mieste (Lenkija) projekto įgyvendinimui pagamino ir į Jamaiką išsiuntė galvanizuoto, pinto tinklo Galitor ir viengubo atvėrimo Robusta vartų. Visa tai buvo perduota pagrindiniams projekto įgyvendintojams - Bouygues Travaux Public. Savo ruožtu Betafence Zwevegem (Belgija) pristatytė plieninius stulpus Bekaclip.
Viena iš greitkelio atkarpų, jungianti St. Catherine su Clarendonu, buvo pavadinta garsaus Jamaikos bėgiko Usain Bolt vardu.

 

P4210005_s

 

{backbutton}

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika