Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Inovacijos Batimat parodoje

 

Tarptautinė statybų paroda Paryžiuoje vyksta nuo 1959 metų. Šių metų lapkričio 7 – 12 dienomis joje apsilankė daugiau nei 350 tūkst. lankytojų.

Betafence Prancūzijos komanda įrengė modernų dvipusį stendą ir kvietė lankytojus susipažinti su sekančio sezono naujausiais produktais.

Daugelio lankytojų dėmesį pritraukė gabiono siena, pagaminta naudojant Zenturo paneles ir užpildyta skirtingų formų bei spalvų akmenimis. Tokio tipo sienos puikiai tinka naudoti nedidelio kiemo architektūroje: terasų arba kepsninių zonų privatumui užtikrinti.  Jos gali būti užpildomos įvairiausiomis medžiagomis: akmenimis, uolienomis, šakomis, mediena ir kitomis.
133 lankytojai buvo „asmeniškai supažindinti” su mūsų nauju Quixolid stulpu, montuojant jį ant Nylofor 3D panelės.  Šis stulpas dėl unikalios savo konstrukcijos yra greitai tvirtinamas ir tam nereikia jokių papildomų priedų. Quixolid yra dalis aptvėrimo sistemos, susidedančios ir Nylofor panelių ir 3D-alkūnių

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika