Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Italijos karabinierius saugo Securifor

 

„Įžymus” Italijos kriminalinis pasaulis
Italijos mafijos įtaka politikams ir verslo pasaulio atstovams jau yra tapusi legenda. Tai atneša didžiulius iššūkius policijai, todėl tampa ypač svarbus ir pačių karabinierių saugumas.

Segmentinės tvoros, kurias sunku įveikti

Securifor tvoros specialus dizainas leidžia ne tik patikimai atsaugoti teritoriją, bet ir neriboja galimybių teritoriją stebėti. Perkirpti 4 ir 6 mm storio tvoros vielas užima labai daug laiko (ne iki 40 kartų daugiau palyginus su kitomis tvoromis).

Įsibrovėlis negali įkišti pirštų ar pėdų į smulkias tinklo akutes, kas neleidžia tvoros perlipti. Tačiau tuo pat metu, tvoros yra gerai permatomos, kas leidžia efektyviai naudoti vaizdo stebėjimo kameras.
Securifor aplink Lurate Caccivio karabinierių nuovadą

Lurate Caccivio policijos nuovada yra įsikūrusi priemiestyje. Prieš tai buvusi tvora nebeatitiko saugumo standartų, todėl miesto valdžia kreipėsi į Betafence patikimam aptvėrimui įrengti. Karabinierių nuovada buvo aptverta 2,4 m aukščio Securifor 2D segmentine tvora (su dviguba horizontalia viela). Segmentai buvo sumontuoti ant plieninių Bekafix stulpų, naudojant metalinius fiksatorius su saugiais varžtais. Stulpai įtvirtinti betono pagrinde. Taip pat, pagrinde sumontuotos specialios plokštės, dėl kurių tvora negali būti išlenkta ir taip perlipta. Į policijos nuovados teritoriją galima patekti pro viengubus varstomus Securifor vartus su domofonu ir automatizuotus slenkančius Securifor vartus. Visas aptvėrimas buvo pasirinktas pilkos spalvos.
Italijos karabinierių kovinės pajėgos

Karabinierių korpusas - nacionalinė Italijos žandarmerija. Jie atlieka įprastas žandarmerijos, bei kai kurias policijos funkcijas. Karabinierių pajėgos buvo įkurtos 1814 metais Viktoro Emanuelio, siekiant užtikrinti teisių vykdymą Piemot regione.

Šiomis dienomis, karabinieriai vykdo tarptautines taikos palaikymo misijas Kosove, Irake ir Afganistane. 2003 metais 12 karabinierių žuvo per savižudžio ataką Nasirijoje.

 

 

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika