Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Tempofor statybų aikštelėsePirmoji 2011 metų pusė atnešė krislelę optimizmo bei investicijų grąžos, kurios buvo užšaldytos krizės periodu. Statybų aikštelės vėl pradėjo steigtis, tuo pačiu išaugo poreikis patikimoms apsaugos sistemos tiek statybų aikštelei aptverti, tiek ir įrengimų bei darbuotojų saugumui užtikrinti.

Sprendimo būdas šiems reikalavimams būtų mobilios tvoros Tempofor : tvoros panelės, stovai ir begalės įrengimo bei papildomų priedų.

Populiariausio tipo yra Tempofor F2, pagamintos iš suvirintos cinkuotos vielos ir sujungtos prie rėmo, pagaminto iš apvalių cinkuotų profilių. Tvoros panelės yra lengvos, bet tvirtos ir korozijai atsparios.

Tvoros panelės gali būti įmontuotos į stovą pagamintą iš betono, plastiko ar perdirbtų medžiagų. Jie yra sujungti vienas su kitu kabliais, vielos kilpomis arba varžtų jungtimis.

Yra labai lengva paversti tvoros panelę į vartus, reikia paprasčiausiai prijungti ratą prie panelės profilio apačios. Tvoros panelės taip pat gali būti sumontuotos su priedanga, kuri apsaugotų statybų aikštelę nuo pėščiųjų žvilgsnių.

Mobiliosios tvoros sistemos Tempofor buvo sėkmingai panaudotos daugelyje statybų aikštelių tiek Lenkijoje tiek ir kitose šalyse:

 
  1. Vyskupų Rūmai Kielce
  2. Klaipėdos senamiesčio gatvės (Lietuva)

  1. Koperniko mokslo centras Varšuvoje
  2. Žuvų bokštas Budapešte (Vengrija)

  1. Sukiennice pastatas ir požeminiai darbai Krokuvoje

 

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika