Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Zenturo - Susiprojektuok tvorą pats


Šiame vartotojiškame, standartų pilname pasaulyje, jaučiamas poreikis išsiskirti iš minios ir parodyti savo unikalumą. Dėl šios priežasties „Betafence” sukūrė novatorišką panelių sistemą „Zenturo”. Sistemą sudaro suvirintos panelės su trijų matmenų tinklais: 100 x 100, 100 x 50 50 x 50 mm.

Sistema gali funkcionuoti kaip savarankiškas aptvėrimo elementas, taip pat gali pasitarnauti kuriant saugumo ir ramybės pojūtį (papildomai naudojant privatumo juosteles), be to, sistema gali atlikti augalų palaikymo funkciją ar tapti svarbiu elementu kuriant sodo architektūrą. „Zenturo” panelės gali būti pasirenkamos iš dviejų spalvų – standartinės žalios bei modernios antracito metalinės. Visos jos yra 2 metrų pločio, ilgį galima pasirinkti iš kelių siūlomų variantų.

Kadangi sistemą sudaro jau pažįstamos „Bekaclip”stulpų sistemos ir naujai pristatytos „Bekafor Click”, jų montavimas yra nesudėtingas ir greitas. Įėjimas į namą ar sodą gali būti įrengtas naudojant „Egidia” atveriamus ar stumdomus vartus.

“Zenturo” sistema leis Jums pasijausti ypatingu ir unikaliu.


Nelauk ilgiau nei minutės. Tapk dizaineriu!

Daugiau informacijos

Atsisiųsti produkto kortelę

P4210005_s p4210010_s p4210017_s

 

{backbutton}

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika