Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Nylofor 3D plokštės geležinkelio stotyje

Geležinkelio stotyje Bobryje (Lenkija), peronai ir keliai, vedantys į juos, buvo aprūpinti 1,23 m. aukščio Nylofor 3D plokščių tvoromis. Plokštės buvo įrengtos EL stulpų stačiakampiuose. Visa tvora buvo atlikta prašmatniomis spalvomis, kad atkreiptų keleivių dėmesį: geltonos spalvos RAL 1023 plokštės ir mėlynos RAL 5005 stulpai.

mili 2017 06 08 619

Read more ...

Nylofor dekoruoja ir apsaugo

Įmonė Goldbeck – specializuojanti dideliuose tarptautinių korporacijų logistikos centruose - pasirinko Betafence produktus norėdama aptverti Zalando salę – didžiausią Lenkijoje. Tai yra viena iš kelių Zalando gamyklų, pastatytų Lenkijoje, įsikūrusi Gardno mieste, prie Ščecino, šalia S-3 kelio. Zalando ir Goldbeck atstovai nusprendė, kad Nylofor 2D plokščių sistema pagerins pastato išvaizdą ir užtikrins aukštesnį saugumo lygį. Visi 4 Egidia stumdomi vartai yra motorizuoti ir įrengti su saugos juostelėmis.

2

Read more ...

Kompanija Eurobud

Įmonė Eurobud specializuojanti karinės inžinerijos projekte, užsakė mūsų aptvarus aplink kariuomenės zoną. Buvo sunaudota daugiau kaip 1 km ilgio Nylofor 3D plokščių. Aukštesniam saugumui, jų apatiniai galai buvo panardinti į betono pagrindą. Plokštės buvo sumontuotos ant kvadratinių stulpų su dvigubais išlenktais laikikliais ir Concertina spygliuotų vielų juostomis. Karinė sritis buvo apsupta dviem eilėmis tokių didelio saugumo tvoromis (pagrindinių ir išorinių).

IMG 6717

Read more ...

Horizen gina vienos šeimos namus

Privati nuosavybė Skaloje yra įrengta prie naujai pastatyto vienos šeimos namų turto. Plati teritorija aplink namą iš priekio buvo apsaugota horizontale palisado tvora Horizen. Įvažiavimą saugo 4 metrų pločio motorizuoti stumdomi vartai ir pravažiavimą – vieno metro pločio Horizen viengubi slenkantys vartai su elektriniu mechanizmu. Visa tvora sukurta struktūrinėje antracito spalvoje 7016S.

mili 2017 05 017 179

Read more ...

Privatus namas Klucz miestas

Privati nuosavybė Kluczėje yra šalia gatvės tarp kitų pastatų. Todėl priekinė dalis buvo svarbiausia. Štai kodėl savininkas nusprendė ją užtvirtinti elegantiškais horizontaliais Horizen palisadais. Aptvėrimas taip pat buvo įrengtas viengubais slenkančiais vartais su elektriniu mechanizmu ir motorizuotais slankiojančiais vartais Horizen. Visa investicija buvo padengta metalo antracitu BF7016M.

image1

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika