Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Privatus namas su Horizen vartais, Poland

Privatus investuotojas iš Wola Kobylańska aptvėrė savo turtą 3D antracito spalvos plokštėmis. Tačiau jis nusprendė įrengti įėjimą su reprezentatyviais horizontaliais palisadais. Šalia Horizen 1 metro pločio viengubų slenkančių vartų buvo įdiegti Horizen stumdomi vartai, kurių plotis 4 m ir buvo paruošti motorizacijai. Abeji Horizen vartai buvo užpildyti metaliniais antracito spalvos BF7016M, kurie gerai susiderina su aptvarais.

mili 2017 05 01 172

Read more ...

Plieno serviso centras Gonvarri, Čekijos respublika

Pramoninių pastatų kompleksas (inžinerija ir statyba), Trikampio pramoninėje zonoje, skirtas technikos gamybai automobilių pramonėje. Įmonė buvo aptverta iš priekio su Nylofor 3D žaliomis plokštėmis, sumontuotose specialiuose Quixolid stulpuose. Turto šonai buvo apsaugoti grandinine linija, sumontuota ant apvalių stulpelių.

Żatec 00001

Read more ...

Tyrimų centras, Čekijos respublika

Ekstremalios Šviesos Infrastruktūros (ELI) projektas yra dalis Europos plano sukurti naujos kartos didelio masto mokslinių tyrimų įrenginių. Pagrindinis ELI tikslas yra sukurti moderniausią lazerių įrangą pasaulyje. ELI pristatys naujas medicinos vaizdo ekrane ir diagnostikos technikas, radioterapijos, naujų medžiagų kūrimo ir testavimo įrankius, vėliau rentgeno optikas ir kt. ELI taip pat tampa patraukli platforma naujos kartos daktarams, studentams, mokslininkams ir inžinieriams mokyti. Čekija taps aukščiausio laipsnio tyrimų, kurie gali pritraukti tolesnes investicijas į pažangias technologijas su aukšta pridėtine verte, priimančioji šalis. Mes aptvėrėme įrangą su didesnėmis nei 1 kilometro ilgio Nylofor 2D plokštėmis. Plokštės buvo montuojamos ant DL stulpų. Sistema buvo užpildyta pilka spalva.

1

Read more ...

Creazen plokštės biurų pastatas, Krakovas

Biuro pastatų Krokuvoje savininkas nusprendė pridėti moderniame pastate neįprastą architektūrinį elementą. Jis pasirinko atlikti šią užduotį kartu su Creazen tvora, pagaminta iš vertikalių kontūrų, sukryžiuotų nevienodu intervalu. 2 metrų aukščio plokštės aplink lauko terasą buvo montuojamos ant Bekafix stulpų pamato. Tvora taip pat buvo įrengta kartu su dvigubais slenkančiais Creazen stulpais.

creazen 2016 12 07 679

Read more ...

Privatus namas, Katovicė

Dviejų šeimų namas buvo pastatytas naujoje privačių namų valdoje Katovicėje. Abu savininkai nusprendė taikyti tokio paties tipo priekinę tvorą. Horizen tvoros plokštės pagamintos iš horizontalių kontūrų buvo pasirinktos šiai užduočiai. Abi nuosavybės buvo įrengtos kartu su viengubais slenkančiais vartais ir 4 metrų pločio stumdomais vartais. Visa tvora gavo šiuolaikinę struktūrinę antracito apdailą.

mili 2016 09 09 104

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika