Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Nacionalinis technikos muziejus, depozitoriumas, Čekija

Buvusi Čekijos geležinkelių sistemos lokomotyvų bazė turi daugiau kaip šimtą vienetų riedmenų ir kitų įdomių geležinkelio technologijos daiktų. Jie yra saugomi pastatų viduje ir po atviru dangumi. Visa muziejaus teritorija – įskaitant geležinkelio dalis – buvo aptverta Securifor iki 3,5 metrų aukščio plokštėmis. Plokštės buvo įdiegtos ant Bekafix Super stulpų ir papildomai užbaigtos su Concertina skusto pavidalo vielomis ištemptomis per viršūnes.

Chomutov 00005

Read more ...

Privatus namas, Modlnica

Privataus namo savinkui reikėjo patikimo aptvaro kadangi jo sklypas ribojasi su mišku. Priekinei tvoros daliai buvo panaudotos antracito spalvos Nylofor 3D tvoros plokštės kartu su viengubais ir dvigubais Horizen vartais. Teritorijos šonai buvo aptverti cinkuota Nylofor 3D tvora.

mili 2016 07 21 888

Read more ...

Pyrzowice aerouostas

Pyrzowice oro uosto vadovybė 2014 metais nusprendė pastatyti specialią Krovinių padalinį. Jame buvo numatyta įrengti kambario štabą, sandėlius ir krovimo zonas tarptautinėms kompanijoms, tokioms kaip DHL, UPS ir FEDEX. Šios užduoties įvykdymui buvo pasirinkta Skanska kompanija. Remiantis mūsų gera ilgamete bendradarbiavimo patirtimi Skanska pakvietė mus padėti jiems kuriant perimetro apsaugos sistemą. Visa naujai pastatyta Krovinių sritis buvo apsaugota cinkuotomis Nylofor 2D 700 rm ilgio plokštėmis. Plokštės buvo sumontuotos ant stulpų su dvigubo lenkimo laikikliais ir spygliuotomis vielos ritėmis viršuje. Aptvare taip pat buvo įrengti 5 Egidia HD stumdomi vartai ir automobilizacijos prietaisai.

2

Read more ...

Jagiellonian universiteto bendrabučio, Lenkija

Krokuvos Jagiellonian universiteto administracija nusprendė modernizuoti studentų bendrabučius Badurskiego gatvėje, 17. Ši užduotis buvo paskirta generaliniam rangovui - Karmar SA. Ši kompanija pasirinko Betafence tvora aptverti visas daugiabučių ribas. Viso buvo panaudota 700 metrų Nylofor 3D žalios spalvos plokščių. Tvoroje buvo įmontuota stumodomi bei atveriami Egidia vartai su Nylofor 3D plokščių užpildu. Bendrabučių teritorijoje taip pat buvo iš akmenų įrengti suoliukai, stalai bei griliai, kurie suteikia studentams jaukią aplinką mokytis ar tiesiog pailsėti gryname ore.

1

Read more ...

Tarptautinė švietimo fondas, Wroclaw

Karmar kompanija – generalinis Tarptautinio Švietimo Fondo pastato rangovas Vroclove – pasirinko Betafence kaip aptvėrimų sistemų tiekėją. Vaikų žaidimų aikštelių perimetro apsaugai ir aptvėrimui buvo pasirinktos Nylofor 3D plokštės. Darbai buvo baigti su Egidia viengubais slenkančiais vartais. Tarptautinio Švietimo Fondo tikslas teikti daugiau mokymosi galimybių visuomenei. Mes didžiuojamės, jog tokia vieta yra aptverta mūsų produktais.

IMG 4936

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika