Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Żywiec Brewery

Šale Żywiec Brewery complekso buvo patatytas naujas pastatas. Buvo reikalingas 410 metrų tvoros aptverti aplink teritoriją. Buvo pasirinktos žalios spalvos Nylofor 3D tvoros plokštės. Jos buvo sumontuotos ant stačiakampių stulpų naudojant įvores. Bet to įvažiavimams buvo įrengti Egidia HD konsoliniai stumdomi vartai, dveji viengubi ir dveji dvigubi atveriami vartai.

P1110742

Read more ...

Funikulieriumi Vroclave

Gondola kabelinis keltuvas Wrocław mieste Lenkijoje buvo atidarytas 2013 metais. Jo paskirtis perkelti žmones iš vienos of Odra upės pusės į kitą. Šalia objekto esančiai stočiai buvo reikalinga tvora, kad žmonės nevaikščiotų po kabinomis. Buvo panaudotos Nylofor 3D Light II 1,73 m aukščio cinkuotos plokštės. Jos buvo sumontutos ant stačiakampių stulpų naudojant įvores.

IMG 1016

Read more ...

Privataus namo (Lenkija)

Privataus namo savinkas ieškojo elegantiškos tvoros savo naujai pastatytam namui, kuri derėtų prie modernaus pastato stiliaus.Šiam projektui buvo pasirinktas Pantanet Family virintas antracito spalvos tinklas. Tinklas buvo montuojamas prie Bekaclip stulpų, viso aplink teritoriją jo buvo sunaudota 140 metrų. Įėjimui į teritoriją bei prie šiukšlių konteinerių buvo sumontuoti dveji Zenturo viengubi atveriami vartai. Įvažiavimui į garažą buvo parinkti Egidia 3D 4 metrų pločio dvigubi atveriami vartai. Dalis Pantanet tvoros buvo papildomai užpildyta Colorado užpildu.

P1110689

Read more ...

gabionų krepšiai (Kedzierzyn-Kozle)

Buvo remontuojamas visas kelias, o sankryža pakeičiama į žiedą.Trijose pusėse šlaitams buvo naudojamos betoninės sienos. Jos buvo išardytos ir jų vietoje buvo pastatyti gabionų krepšiai. Jie netik atlieka atraminę funkciją, bet ir suteikia dekoratyvinį vaizdą visai teritorijai. Stovėjimo aikštelės aptvarai buvo pakeisti į Nylofor 3D segmentinės tvoros plokštes.

P1110807

Read more ...

Stadion Puszcza Niepolomice

Stadionui reikėjo pilnos vidinės ir išorinės tvoros sistemos. Buvo pasirinkta Nylofor 3D cinkuotų tvoros plokščių sistema. Pagridninė žaidimų aikštė buvo aptverta 103 cm aukščio tvora su 20 viengubų Egidia atveriamų vartų. VIP ložių tribūnos buvo apsaugotos 4 m aukščio tvoros panelėmis (dvigubomis 2 m aukščio plokštėmis) su 9 viengubais atveriamais Egidia vartais. Šale stadiono buvo sumontuota ir išorinė Nylofor 3D tvora su dvigubais atveriamais Egidia vartais.

IMG 6688

Read more ...