Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Privatus namas, Katovicė

Dviejų šeimų namas buvo pastatytas naujoje privačių namų valdoje Katovicėje. Abu savininkai nusprendė taikyti tokio paties tipo priekinę tvorą. Horizen tvoros plokštės pagamintos iš horizontalių kontūrų buvo pasirinktos šiai užduočiai. Abi nuosavybės buvo įrengtos kartu su viengubais slenkančiais vartais ir 4 metrų pločio stumdomais vartais. Visa tvora gavo šiuolaikinę struktūrinę antracito apdailą.

mili 2016 09 09 104

Read more ...

Firma DEKTRADE, Čekija

Stavebniny DEK a.s. yra didžiausia holdingo DEK įmonė. Nuo pat įkūrimo 1993 metų (naudojant DEKTRADE s.r.o. vardą) įmonė orientuota į statybinių medžiagų verslą. Znojmo įmonė turi didelį pastatą, įskaitant sandėlį, pakrovimo zonas ir automobilių stovėjimo aikšteles. Visa teritorija buvo aptverta cinkuotomis Nylofor 2D plokštėmis, sumontuotomis ant stačiakampių stulpų.

DEK Znojmo 00041

Read more ...

Nacionalinis technikos muziejus, depozitoriumas, Čekija

Buvusi Čekijos geležinkelių sistemos lokomotyvų bazė turi daugiau kaip šimtą vienetų riedmenų ir kitų įdomių geležinkelio technologijos daiktų. Jie yra saugomi pastatų viduje ir po atviru dangumi. Visa muziejaus teritorija – įskaitant geležinkelio dalis – buvo aptverta Securifor iki 3,5 metrų aukščio plokštėmis. Plokštės buvo įdiegtos ant Bekafix Super stulpų ir papildomai užbaigtos su Concertina skusto pavidalo vielomis ištemptomis per viršūnes.

Chomutov 00005

Read more ...

Privatus namas, Rajsko

Tai yra mažas privatus namas, įspraustas tarp didesnių pastatų. Norėdamas gauti šiek tiek privatumo investuotojas nusprendė aptverti namą neskaidria Horizen sistema. Antracito plokštės buvo įrengtos ant stulpų su pagrindais. Įėjimas buvo įrengtas su vienais rankiniais slenkančiais vartais ir vienais dvigubais motorizuotais slenkančiais vartais.

mili 2016 10 15 405

Read more ...

Privatus namas, Modlnica

Privataus namo savinkui reikėjo patikimo aptvaro kadangi jo sklypas ribojasi su mišku. Priekinei tvoros daliai buvo panaudotos antracito spalvos Nylofor 3D tvoros plokštės kartu su viengubais ir dvigubais Horizen vartais. Teritorijos šonai buvo aptverti cinkuota Nylofor 3D tvora.

mili 2016 07 21 888

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika