Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

GKS Tychy stadion

Mostostal kompanija dėl mūsų didžiulės patirties ir pasiekimų pasirinko mūsų individualų stadiono sprendimą. Dviejų tipų tvoros buvo realizuotos stadione Tychoje. Iš viso buvo įrengtos 600 metrų ilgio cinkuotos Nylofor 3D plokštės. Jos eina į perimetro apsaugos sistemą iš priekinės pusės, ir taip pat sukuria vidines pertvaras (prie patekimo i pastatus, stovėjimo aikštelių). Kad suteiktų aukščiausią saugumą sporto renginių dalyviams, ypatingos pilnos (neskaidrios) tvoros buvo pastatytos, kad padalintu vidinius sektorius. Įėjimai į stadioną (tiek išorinis įėjimas, tiek vidiniai įėjimai į patalpas teritorijos viduje) apsaugoti aštuoniais vartais (atveriamais ir slystančiais), iškaitant dvi priešinias slystančių vartų struktūras.

P1120161

Read more ...

Privatus namas, Osvencime

Privatus namas, su dideliu sodu Osvencime, buvo aptvertas Nylofor 3D plokščių tvora. Plokštės buvo sumontuotos štačiakampiais stulpais su nerūdijančio plieno laikikliais. Elegantiška pilka spalva puikiai tiko prie namo architektūros.

P1110975

Read more ...

Namas Gliwice, Lenkija

Naujai pastatyto namo Gilowice netoli Pszczyna (Lenkijoje) teritorija buvo aptverta Horizen segmentais iš priekio.Plokštės buvo montuojamos ant stulpų pritvirtintų ant betoninių pagrindų. Sitemą užbaigė Horizen viengubi atveriami ir slenkantys vartai.

P1120017

Read more ...

Cubicon priemiestyje, Slovakija

Prieš 3 metus Betafence Slovakijoje susitiko su architektais, kuriems pasiūlė pikselinę Zenturo sistemą ir pateikė keletą produkto mėginių. Tada architektai parengė Zenturo for Cubicon namų kvartalo projektą, investuotojams jis patiko ir priėmė Betafence pasiūlymą. Valda sudaryta iš 3 pastatų su žaliaisiais plotais. Zenturo plokštės su dekoratyviniais pikseliais buvo panaudotos, kad aptvertų vidaus kiemo terasą. Kiekvienas vidaus kiemas buvo aptvertas su specialiais Zenturo vientisais atveriamais vartais. Zenturo Super gabiono siena buvo pastatyta taip, kad paslėptų šiukšliadėžę. Buvo panaudotas ir Išorinės ribos apsauginis Promo tinklas.

DSC 0002

Read more ...

Parkavimo Aušvice, Lenkijoje

Šale koncentracijos stovyklos Aušvice buvo įrengta nauja stovėjimo aikštelė, galinti talpinti šimtus automobilių ir autobusų. Jos apsaugai buvo pasirinkti pilkos spalvos Nylofor 3D tvoros segmentai sumontuoti prie EL stulpų. Įvažiavimai buvo aprūpinti Egidia 3D viengubais atveriamais vartais ir metro ilgio slenkančiais vartais.

P1110925

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika