Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Jagiellonian universiteto bendrabučio, Lenkija

Krokuvos Jagiellonian universiteto administracija nusprendė modernizuoti studentų bendrabučius Badurskiego gatvėje, 17. Ši užduotis buvo paskirta generaliniam rangovui - Karmar SA. Ši kompanija pasirinko Betafence tvora aptverti visas daugiabučių ribas. Viso buvo panaudota 700 metrų Nylofor 3D žalios spalvos plokščių. Tvoroje buvo įmontuota stumodomi bei atveriami Egidia vartai su Nylofor 3D plokščių užpildu. Bendrabučių teritorijoje taip pat buvo iš akmenų įrengti suoliukai, stalai bei griliai, kurie suteikia studentams jaukią aplinką mokytis ar tiesiog pailsėti gryname ore.

1

Read more ...

Pyrzowice aerouostas

Pyrzowice oro uosto vadovybė 2014 metais nusprendė pastatyti specialią Krovinių padalinį. Jame buvo numatyta įrengti kambario štabą, sandėlius ir krovimo zonas tarptautinėms kompanijoms, tokioms kaip DHL, UPS ir FEDEX. Šios užduoties įvykdymui buvo pasirinkta Skanska kompanija. Remiantis mūsų gera ilgamete bendradarbiavimo patirtimi Skanska pakvietė mus padėti jiems kuriant perimetro apsaugos sistemą. Visa naujai pastatyta Krovinių sritis buvo apsaugota cinkuotomis Nylofor 2D 700 rm ilgio plokštėmis. Plokštės buvo sumontuotos ant stulpų su dvigubo lenkimo laikikliais ir spygliuotomis vielos ritėmis viršuje. Aptvare taip pat buvo įrengti 5 Egidia HD stumdomi vartai ir automobilizacijos prietaisai.

2

Read more ...

GKS Tychy stadion

Mostostal kompanija dėl mūsų didžiulės patirties ir pasiekimų pasirinko mūsų individualų stadiono sprendimą. Dviejų tipų tvoros buvo realizuotos stadione Tychoje. Iš viso buvo įrengtos 600 metrų ilgio cinkuotos Nylofor 3D plokštės. Jos eina į perimetro apsaugos sistemą iš priekinės pusės, ir taip pat sukuria vidines pertvaras (prie patekimo i pastatus, stovėjimo aikštelių). Kad suteiktų aukščiausią saugumą sporto renginių dalyviams, ypatingos pilnos (neskaidrios) tvoros buvo pastatytos, kad padalintu vidinius sektorius. Įėjimai į stadioną (tiek išorinis įėjimas, tiek vidiniai įėjimai į patalpas teritorijos viduje) apsaugoti aštuoniais vartais (atveriamais ir slystančiais), iškaitant dvi priešinias slystančių vartų struktūras.

P1120161

Read more ...

Tarptautinė švietimo fondas, Wroclaw

Karmar kompanija – generalinis Tarptautinio Švietimo Fondo pastato rangovas Vroclove – pasirinko Betafence kaip aptvėrimų sistemų tiekėją. Vaikų žaidimų aikštelių perimetro apsaugai ir aptvėrimui buvo pasirinktos Nylofor 3D plokštės. Darbai buvo baigti su Egidia viengubais slenkančiais vartais. Tarptautinio Švietimo Fondo tikslas teikti daugiau mokymosi galimybių visuomenei. Mes didžiuojamės, jog tokia vieta yra aptverta mūsų produktais.

IMG 4936

Read more ...

Privatus namas, Osvencime

Privatus namas, su dideliu sodu Osvencime, buvo aptvertas Nylofor 3D plokščių tvora. Plokštės buvo sumontuotos štačiakampiais stulpais su nerūdijančio plieno laikikliais. Elegantiška pilka spalva puikiai tiko prie namo architektūros.

P1110975

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika