Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Namas Osvencime, Lenkijoje

Dvi naujai pastatyto pastato teritorijos sienos buvo aptvertos Nylofor 3D tvoros plokštėmis. 1,23 metro aukščio tvoros segmentai buvo sumontuoti prie keturkampų stulpų naujdojant nerūdyjančio plieno fiksatorius. Stulpai buvo sumontuoti ant betoninių pagrindų.

P1110895

Read more ...

Namas Osvencime, Lenkijoje

Sklypas yra nuošalyje, šalia miško. Dėl to buvo reikalingas aptvaras iš visų pusių. Buvo pasirinkta ir sumontuota Pantanet Family žalios spalvos tvora naudojant Bekaclip stulpus. Taip pat buvo sumontuoti Egidia 3D viengubi atveriami vartai.

P1110898

Read more ...

Bag Solution

Kompanija Bag Solutions įsikūrė Prostejov mieste Čekojos respublikoje 2013 metais. Palink visą įmonės teritoriją buvo sumontuotos 2 metrų aukščio Nylofor 2D Super tvoros plokštės. Jos buvo tvirtinamos ant keturkampių stulpų naudojant metalinius fiksatorius. Įvažiavimi buvo pasirinkti Egidia HD slenkantys vartai su Nylofor 2D Super užpildu.

21092012838

Read more ...

Vaikų darželis Lenkijos miestas Gliwice

Vaikų darželis "Vaikų sodas" buvo pastatytas pernai, šalia daugiabučių kvartalo. Labai moderni pastato išvaizda reikalavo tinkamos, madingos tvoros. Buvo pasirinktas antracito RAL 7016 spalvos sprendimas. Visa teritorija yra saugoma Nylofor 3D plokšių sumontuotų prie kvadratinių stulpų su įvorėmis. Plokštės buvo užpildytos antracito spalvos Nevada skersiniais siekiant padidinti privatumo lygmenį. Vidinė kiemo dalis papildomai buvo aptverta Pantanet Family virintu tinklu.

P1110651

Read more ...

Gyvenamasis namas Osvencime, Lenkijoje

Priekinė pastato dalis bus aptverta dekoratyvinėmis tvoros plokštėmis.Tačiau visa kita likusi teritorija buvo aptverta Nylofor 3D tvoros plokštėmis sumontuotomis ant stačiakampių stulpų naudojant nerūdyjančio plieno įvores. Pasirinkta RAL 6005 spalva.

P1110872

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika