Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Namas Gliwice, Lenkija

Naujai pastatyto namo Gilowice netoli Pszczyna (Lenkijoje) teritorija buvo aptverta Horizen segmentais iš priekio.Plokštės buvo montuojamos ant stulpų pritvirtintų ant betoninių pagrindų. Sitemą užbaigė Horizen viengubi atveriami ir slenkantys vartai.

P1120017

Read more ...

Parkavimo Aušvice, Lenkijoje

Šale koncentracijos stovyklos Aušvice buvo įrengta nauja stovėjimo aikštelė, galinti talpinti šimtus automobilių ir autobusų. Jos apsaugai buvo pasirinkti pilkos spalvos Nylofor 3D tvoros segmentai sumontuoti prie EL stulpų. Įvažiavimai buvo aprūpinti Egidia 3D viengubais atveriamais vartais ir metro ilgio slenkančiais vartais.

P1110925

Read more ...

Namas Osvencime, Lenkijoje

Sklypas yra nuošalyje, šalia miško. Dėl to buvo reikalingas aptvaras iš visų pusių. Buvo pasirinkta ir sumontuota Pantanet Family žalios spalvos tvora naudojant Bekaclip stulpus. Taip pat buvo sumontuoti Egidia 3D viengubi atveriami vartai.

P1110898

Read more ...

Namas Osvencime, Lenkijoje

Dvi naujai pastatyto pastato teritorijos sienos buvo aptvertos Nylofor 3D tvoros plokštėmis. 1,23 metro aukščio tvoros segmentai buvo sumontuoti prie keturkampų stulpų naujdojant nerūdyjančio plieno fiksatorius. Stulpai buvo sumontuoti ant betoninių pagrindų.

P1110895

Read more ...

Vaikų darželis Lenkijos miestas Gliwice

Vaikų darželis "Vaikų sodas" buvo pastatytas pernai, šalia daugiabučių kvartalo. Labai moderni pastato išvaizda reikalavo tinkamos, madingos tvoros. Buvo pasirinktas antracito RAL 7016 spalvos sprendimas. Visa teritorija yra saugoma Nylofor 3D plokšių sumontuotų prie kvadratinių stulpų su įvorėmis. Plokštės buvo užpildytos antracito spalvos Nevada skersiniais siekiant padidinti privatumo lygmenį. Vidinė kiemo dalis papildomai buvo aptverta Pantanet Family virintu tinklu.

P1110651

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika