Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Cubicon priemiestyje, Slovakija

Prieš 3 metus Betafence Slovakijoje susitiko su architektais, kuriems pasiūlė pikselinę Zenturo sistemą ir pateikė keletą produkto mėginių. Tada architektai parengė Zenturo for Cubicon namų kvartalo projektą, investuotojams jis patiko ir priėmė Betafence pasiūlymą. Valda sudaryta iš 3 pastatų su žaliaisiais plotais. Zenturo plokštės su dekoratyviniais pikseliais buvo panaudotos, kad aptvertų vidaus kiemo terasą. Kiekvienas vidaus kiemas buvo aptvertas su specialiais Zenturo vientisais atveriamais vartais. Zenturo Super gabiono siena buvo pastatyta taip, kad paslėptų šiukšliadėžę. Buvo panaudotas ir Išorinės ribos apsauginis Promo tinklas.

DSC 0002

Read more ...

Namas Gliwice, Lenkija

Naujai pastatyto namo Gilowice netoli Pszczyna (Lenkijoje) teritorija buvo aptverta Horizen segmentais iš priekio.Plokštės buvo montuojamos ant stulpų pritvirtintų ant betoninių pagrindų. Sitemą užbaigė Horizen viengubi atveriami ir slenkantys vartai.

P1120017

Read more ...

Namas Osvencime, Lenkijoje

Dvi naujai pastatyto pastato teritorijos sienos buvo aptvertos Nylofor 3D tvoros plokštėmis. 1,23 metro aukščio tvoros segmentai buvo sumontuoti prie keturkampų stulpų naujdojant nerūdyjančio plieno fiksatorius. Stulpai buvo sumontuoti ant betoninių pagrindų.

P1110895

Read more ...

Parkavimo Aušvice, Lenkijoje

Šale koncentracijos stovyklos Aušvice buvo įrengta nauja stovėjimo aikštelė, galinti talpinti šimtus automobilių ir autobusų. Jos apsaugai buvo pasirinkti pilkos spalvos Nylofor 3D tvoros segmentai sumontuoti prie EL stulpų. Įvažiavimai buvo aprūpinti Egidia 3D viengubais atveriamais vartais ir metro ilgio slenkančiais vartais.

P1110925

Read more ...

Namas Osvencime, Lenkijoje

Sklypas yra nuošalyje, šalia miško. Dėl to buvo reikalingas aptvaras iš visų pusių. Buvo pasirinkta ir sumontuota Pantanet Family žalios spalvos tvora naudojant Bekaclip stulpus. Taip pat buvo sumontuoti Egidia 3D viengubi atveriami vartai.

P1110898

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika