Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Bag Solution

Kompanija Bag Solutions įsikūrė Prostejov mieste Čekojos respublikoje 2013 metais. Palink visą įmonės teritoriją buvo sumontuotos 2 metrų aukščio Nylofor 2D Super tvoros plokštės. Jos buvo tvirtinamos ant keturkampių stulpų naudojant metalinius fiksatorius. Įvažiavimi buvo pasirinkti Egidia HD slenkantys vartai su Nylofor 2D Super užpildu.

21092012838

Read more ...

Gyvenamasis namas Osvencime, Lenkijoje

Priekinė pastato dalis bus aptverta dekoratyvinėmis tvoros plokštėmis.Tačiau visa kita likusi teritorija buvo aptverta Nylofor 3D tvoros plokštėmis sumontuotomis ant stačiakampių stulpų naudojant nerūdyjančio plieno įvores. Pasirinkta RAL 6005 spalva.

P1110872

Read more ...

Funikulieriumi Vroclave

Gondola kabelinis keltuvas Wrocław mieste Lenkijoje buvo atidarytas 2013 metais. Jo paskirtis perkelti žmones iš vienos of Odra upės pusės į kitą. Šalia objekto esančiai stočiai buvo reikalinga tvora, kad žmonės nevaikščiotų po kabinomis. Buvo panaudotos Nylofor 3D Light II 1,73 m aukščio cinkuotos plokštės. Jos buvo sumontutos ant stačiakampių stulpų naudojant įvores.

IMG 1016

Read more ...

Żywiec Brewery

Šale Żywiec Brewery complekso buvo patatytas naujas pastatas. Buvo reikalingas 410 metrų tvoros aptverti aplink teritoriją. Buvo pasirinktos žalios spalvos Nylofor 3D tvoros plokštės. Jos buvo sumontuotos ant stačiakampių stulpų naudojant įvores. Bet to įvažiavimams buvo įrengti Egidia HD konsoliniai stumdomi vartai, dveji viengubi ir dveji dvigubi atveriami vartai.

P1110742

Read more ...

gabionų krepšiai (Kedzierzyn-Kozle)

Buvo remontuojamas visas kelias, o sankryža pakeičiama į žiedą.Trijose pusėse šlaitams buvo naudojamos betoninės sienos. Jos buvo išardytos ir jų vietoje buvo pastatyti gabionų krepšiai. Jie netik atlieka atraminę funkciją, bet ir suteikia dekoratyvinį vaizdą visai teritorijai. Stovėjimo aikštelės aptvarai buvo pakeisti į Nylofor 3D segmentinės tvoros plokštes.

P1110807

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika