Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Kompanijos Krug

Kompanijos Krug pastatate gabionai buvo panaudoti daugiau kaip dekoratyviniai elementai. Priekinėje pastato dalyje šale įėjimo buvo įrengti gabionų krepšiai su akmenų užpildu. Pastato gale buvo sumontuota laisvai stovinti siena.

DSC 0005

Read more ...

Logistikos terminalą Kaune

Betafence buvo patikėta aptverti logistikos terminalą Kaune. Teritorija yra kelių rūšių transportu ( geležinkleliu, sunkvežimiais ir oro transportu) gabenamų prekių saugojimo vieta, kuriai buvo būtinas specialus saugumas, kad į ją nepatektų pašaliniai asmenys. Klientas nusprendė naudoti Nylofor 3D Super tvoros sistemą, kurios bendras ilgis 2000 metrų. 3 m aukščio Securifor 3D tvoros plokštės taipogi buvo panaudotos apsaugoti nedidelei terminalo teritorijai.

DSC 0333

Read more ...

Namas Szczyrk mieste

Privatus investuotojas Szczyrk mieste nori suteikti savo namui natūralesnę išvaizdą. Jis įsigyjo nedidelių akmenų ir jais užpildė gabionų krepšius kurie buvo pastatyti ant garažo sienų. Gabionai netik kuria dekoratyvinį vaizdą bet ir atlieka izoliacinę.

DSC 5586

Read more ...

Kompanija SmartPlus

Kompanija SmartPlus yra įsikūrusi Żory priemiestyje, atokiau nuo kitų pastatų. Dėl to buvo reikalinga patikima tvora aplink teritriją. Buvo pasirinkta Nylofor 3D segmentinės tvoros sistema montuojama prie EL stulpų. Bendras sumontuotos tvoros ilgis 500 metrų. Du įvažiavimai į teritoriją buvo aprūpinti Egidia slenkančiais vartais su Palisade užpildu.

P1110293

Read more ...

"Decathlon" parduotuvei

"Decathlon" parduotuvei Mikołów mieste Lenkijoje buvo ieškomas sprendimas atitverti ją nuo šalia esančio gyvenamųjų namų kvartalo. Buvo sumontuota 170 metrų "Nylofor 2D" tvoros su "Nevada" užpildu. Žalios spalvos "Nevada" strypai tvoros plokštėms pridėjo elegancijos.

P1110181

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika