Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

gabionų krepšiai (Kedzierzyn-Kozle)

Buvo remontuojamas visas kelias, o sankryža pakeičiama į žiedą.Trijose pusėse šlaitams buvo naudojamos betoninės sienos. Jos buvo išardytos ir jų vietoje buvo pastatyti gabionų krepšiai. Jie netik atlieka atraminę funkciją, bet ir suteikia dekoratyvinį vaizdą visai teritorijai. Stovėjimo aikštelės aptvarai buvo pakeisti į Nylofor 3D segmentinės tvoros plokštes.

P1110807

Read more ...

Privataus namo (Lenkija)

Privataus namo savinkas ieškojo elegantiškos tvoros savo naujai pastatytam namui, kuri derėtų prie modernaus pastato stiliaus.Šiam projektui buvo pasirinktas Pantanet Family virintas antracito spalvos tinklas. Tinklas buvo montuojamas prie Bekaclip stulpų, viso aplink teritoriją jo buvo sunaudota 140 metrų. Įėjimui į teritoriją bei prie šiukšlių konteinerių buvo sumontuoti dveji Zenturo viengubi atveriami vartai. Įvažiavimui į garažą buvo parinkti Egidia 3D 4 metrų pločio dvigubi atveriami vartai. Dalis Pantanet tvoros buvo papildomai užpildyta Colorado užpildu.

P1110689

Read more ...

Kompanijos Krug

Kompanijos Krug pastatate gabionai buvo panaudoti daugiau kaip dekoratyviniai elementai. Priekinėje pastato dalyje šale įėjimo buvo įrengti gabionų krepšiai su akmenų užpildu. Pastato gale buvo sumontuota laisvai stovinti siena.

DSC 0005

Read more ...

Stadion Puszcza Niepolomice

Stadionui reikėjo pilnos vidinės ir išorinės tvoros sistemos. Buvo pasirinkta Nylofor 3D cinkuotų tvoros plokščių sistema. Pagridninė žaidimų aikštė buvo aptverta 103 cm aukščio tvora su 20 viengubų Egidia atveriamų vartų. VIP ložių tribūnos buvo apsaugotos 4 m aukščio tvoros panelėmis (dvigubomis 2 m aukščio plokštėmis) su 9 viengubais atveriamais Egidia vartais. Šale stadiono buvo sumontuota ir išorinė Nylofor 3D tvora su dvigubais atveriamais Egidia vartais.

IMG 6688

Read more ...

Logistikos terminalą Kaune

Betafence buvo patikėta aptverti logistikos terminalą Kaune. Teritorija yra kelių rūšių transportu ( geležinkleliu, sunkvežimiais ir oro transportu) gabenamų prekių saugojimo vieta, kuriai buvo būtinas specialus saugumas, kad į ją nepatektų pašaliniai asmenys. Klientas nusprendė naudoti Nylofor 3D Super tvoros sistemą, kurios bendras ilgis 2000 metrų. 3 m aukščio Securifor 3D tvoros plokštės taipogi buvo panaudotos apsaugoti nedidelei terminalo teritorijai.

DSC 0333

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika