Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Kompanija SmartPlus

Kompanija SmartPlus yra įsikūrusi Żory priemiestyje, atokiau nuo kitų pastatų. Dėl to buvo reikalinga patikima tvora aplink teritriją. Buvo pasirinkta Nylofor 3D segmentinės tvoros sistema montuojama prie EL stulpų. Bendras sumontuotos tvoros ilgis 500 metrų. Du įvažiavimai į teritoriją buvo aprūpinti Egidia slenkančiais vartais su Palisade užpildu.

P1110293

Read more ...

Namas Szczyrk mieste

Privatus investuotojas Szczyrk mieste nori suteikti savo namui natūralesnę išvaizdą. Jis įsigyjo nedidelių akmenų ir jais užpildė gabionų krepšius kurie buvo pastatyti ant garažo sienų. Gabionai netik kuria dekoratyvinį vaizdą bet ir atlieka izoliacinę.

DSC 5586

Read more ...

Pradinė mokykla Bielsko-Biała

Pradinė mokykla Nr 25 įsikūrusi Bielsko-Biała priemiestyje, netoli šalia tankus parko. Dėl šios priežasties reikalinga aukšta ir standi tvora tinkamai objekto apsaugai. Buvo pasirinkto 1,83 m aukščio "Nylofor 2D Super" tvoros plokštės. Viso buvo sumontuota  400 metrų tvoros plokščių kartu su dviem viengubai stumdomais "Egidia Palisade" vartais.

P1110114

Read more ...

"Decathlon" parduotuvei

"Decathlon" parduotuvei Mikołów mieste Lenkijoje buvo ieškomas sprendimas atitverti ją nuo šalia esančio gyvenamųjų namų kvartalo. Buvo sumontuota 170 metrų "Nylofor 2D" tvoros su "Nevada" užpildu. Žalios spalvos "Nevada" strypai tvoros plokštėms pridėjo elegancijos.

P1110181

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika