Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Pranešimai spaudai

Ekonomikos krizė keičia pajamų šaltinius tvorų rinkoje

Ekonomikos krizė keičia pajamų šaltinius tvorų rinkoje

Ekonomikos krizė keičia pajamų šaltinius tvorų rinkoje

Didžiausia tvorų ir prieigos kontrolės gamintoja „Betafence“, nepaisant nykstančios statybos rinkos, įžvelgia naujas tendencijas apsaugos rinkoje. Dėl prastėjančios ekonominės situacijos auga nusikalstamumas kartu didindamas ir apsaugos priemonių paklausą.

Pernai metais Lietuvoje užregistruota apie 78000 nusikaltimų, tai yra 6,1% daugiau nei ankstesniais metais. Per pirmąjį šių metų ketvirtį vagystės išaugo beveik 20% lyginant su praėjusiais metais. Didėjantį apsaugos poreikį pabrėžia tiek policija, tiek saugos bendrovių specialistai. „Betafence“ užtvarų ekspertai teigia, kad vis daugiau aptvėrimo sistemų realizuojama savisaugos tikslais.

„Mūsų pardavimai apsaugos rinkai didėja. Augantis nusikalstamumas verčia žmones susimąstyti apie savo saugumą ir būdus, kaip jį pagerinti. Ši situacija daro įtaką ir tvorų rinkai - nors anksčiau didžioji dalis mūsų produkcijos buvo parduodama statybų sektoriui, ši ekonominė krizė leidžia mums atkreipti dėmesį į augantį apsaugos priemonių poreikį bei tapti tiekėjais apsaugos rinkai,“- teigia Audrius Bartaška „Betafence“ atstovas Baltijos šalyse. „Betafence“ siūlo įvairias tvorų ir prieigos kontrolės sistemas.

„Betafence“ yra pasaulyje gerai žinoma ir pripažinta aptvėrimo sistemų gamybos lyderė, rinkoje esanti jau 125 metus. Bendrovės gaminamos aptvėrimo sistemos išsiskiria aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu ir yra plačiai naudojamos tiek didelės rizikos teritorijų aptvėrimui, tiek pramoninių, viešų ar privačių erdvių apsaugojimui.

Pranešimą rasite čia

---

„Betafence“ metinė apyvarta Baltijos šalyse pernai siekė 5,43 mln. EUR (~18,75 mln. LTL), o tai yra 4% daugiau nei ankstesniais metais. Bendrovė turi apie 1800 darbuotojų ir siūlo savo produktus bei teikia paslaugas daigiau nei 90 šalių visame pasaulyje. „Betafence“ turi 13 gamyklų, kurios įsikūrusios 11 šalių Europoje, Azijoje ir Afrikoje ir veikia pagal ISO 9001 kokybės standartą. Lietuvos rinkoje „Betafence“ pradėjo veikti 1995 metais.

*** Papildoma informacija: Audrius Bartaška,
[ Atgal ]

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika