Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Pranešimai spaudai

Tvorų gamintoja „Betafence“ vykdo plėtrą nepaisydama nepalankios ekonominės situacijos

Didžiausia tvorų ir kitos prieigos kontrolės produkcijos gamintoja „Betafence" įsigijo JAV tvorų gamybos bendrovę „Payne Fence".

Didžiausia tvorų ir kitos prieigos kontrolės produkcijos gamintoja „Betafence" įsigijo JAV tvorų gamybos bendrovę „Payne Fence".

JAV bendrovės „Payne Fence", oficialiai pakeitusios savo pavadinimą į „Betafence USA", akcijų dauguma ir gamybos padaliniai, esantys JAV, dabar priklauso „Betafence". Šis bendrovės plėtros etapas yra ypač svarbus stiprinant lyderio pozicijas JAV rinkoje.

„Betafence" atstovo Baltijos šalims Audriaus Bartaškos teigimu, „Betafence" nusiteikusi optimistiškai: „Šiemet stengsimės labiau priartėti prie vartotojų rinkos. Planuojame, kad mūsų produkcija taps labiau matoma buities reikmenų ir namų statybos bei remonto prekių parduotuvėse. Taip pat tikimės plėstis tvorų montavimo segmente," teigia Audrius Bartaška.

„Betafence" yra pasaulyje gerai žinoma ir pripažinta aptvėrimo sistemų gamybos lyderė, rinkoje esanti jau 125 metus. Bendrovės gaminamos aptvėrimo sistemos išsiskiria aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu ir yra plačiai naudojamos tiek didelės rizikos teritorijų aptvėrimui, tiek pramoninių, viešų ar privačių erdvių apsaugojimui. Šiemet bendrovė planuoja vykdyti projektą, kuriuo sieks išsiaiškinti bendrąją saugumo situaciją Lietuvos mokyklose bei suformuoti saugios mokyklos idėją.

---
Bendrovė „Betafence" turi apie 1800 darbuotojų ir siūlo savo produktus bei teikia paslaugas daugiau nei 90 šalių visame pasaulyje. „Betafence" turi 13 gamyklų, kurios įsikūrusios 11 šalių Europoje, Azijoje ir Afrikoje ir veikia pagal ISO 9001 kokybės standartą. Lietuvos rinkoje „Betafence" pradėjo veikti 1995 metais.

Pranešimą rasite čia

***
Papildoma informacija:

Eglė Rakauskaitė, , 864580969
Audrius Bartaška, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , 869888768


[ Atgal ]

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika