Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Fortinet® atveriami vartai

Fortinet atveriami vartai puikiai dera su įvairiomis tvoromis ritiniuose: Pantanet, Fortinet, Resitor.
Array
Description
Prekės skyriaus
| Instrukcija | 2D brėžinys | Produkto specifikacija | Nuorodos
Foto galerija

Karkasas

Vartų karkasas pagamintas iš kvadratinio skerspjūvio plieninio vamzdžio, kurio profilis – 40 x 40 mm. Su Betafence firminiu ženklu pažymėta plokštele.

Vartų užpildas

Fortinet® tinklas, kurį sudaro kvadratinės 50 x 50 mm akys, yra privirintas prie vartų karkaso. Horizontaliose vielose ties kiekviena akimi yra išlenkimas.

Stulpeliai

Pritaikyti įvairaus aukščio tvoroms. Prie stulpelių yra plastikiniai antgaliai.

Priedai

Fortinet® vartuose sumontuota unikali užrakto sistema susidedanti iš integruotos cilindrinės spynos ir subtilaus dizaino rankenos bei skląsties. Vartai tiekiami su stilingais juodais-sidabriniais vyriais, kurie puikiai dera su rankenomis. Visos mechaninės dalys yra pagamintos iš korozijai atsparių medžiagų (nerūdijantis plienas, aliuminis ir aukštos kokybės plastikas).

Fortinet dvigubi varstomi vartai gaminami su įžeminimo varžtu ir įžeminimo plokšte. Vartų bazė gali būti tvirtinama ant vartų stulpų (diam. 60 mm) įmontuotų betone
arba plytelėse. Taip pat yra galimybė vartus tvirtinti tiesiai prie sienos.

Dvigubiems 3000 x 1750 / 1950 mm ir 4000 x 1750 / 1950 mm vartams numatytas profesionalus užraktas ir į žemę įsukamų laikiklių sistema. Priekinė plokštė ir varžtai pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Padengimo technika

Vartai visų pirma padengiami apsauginiu cinko sluoksniu. Ant jo dedama poliesterio danga, atitinkanti aukščiausius blizgesio, kietumo ir sukibimo standartus.

Spalvos

Žalia RAL 6005 ir juoda RAL 9005 (tik kai kuriems tipams).

Montavimo video

Viengubų varstomų vartų Fortinet Montavimas Dvigubų varstomų vartų Fortinet Montavimas

chart LT Fortinet atveriami vartai 2015

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika